Звездата на Интер Лаутаро Мартинес говори след успеха с 4:0

...

Лаутаро: Интер е точно като мен

Звездата на Интер Лаутаро Мартинес приказва след триумфа с 4:0 над Беневенто в Серия " А ". Аржентинецът съпостави себе си с " нерадзурите ".

" През първата част беше мъчно, само че по-късно контролирахме мача и вкарахме головете, които изпуснахме през първите 45 минути. Интер е тъкмо като мен - пропущам лесни обстановки за гол, а по-късно отбелязвам от положения, които наподобяват надали не случайност. Аз постоянно се веселя на триумфите на тима. Като нападател би трябвало да работя и за положителното на отбора и да прибавям непрестанно.

Радвам се за попаденията на Ромелу Лукаку. Дори и в неприятно въодушевление той съумя да се разпише два пъти. Чувствам се благополучен в Интер, треньорът има вяра в мен. Затова считам, че всички въпроси отвън терена могат да намерят решение ", съобщи Мартинес.