Завършилият на шесто място през миналата кампания – Манчестър Юнайтед,

...

Манчестър Юнайтед размаза Челси

Завършилият на шесто място през предходната акция – Манчестър Юнайтед, не можеше да започва по по-силен метод новия сезон във Висшата лига. „ Червените дяволи ” одобриха Челси в огромното дерби на първия кръг и го зашлевиха с чутовното 4:0 на „ Олд Трафорд ”. Домакините изиграха всемогъщ двубой против именития си конкурент, който също се оправи добре при визитата си, откакто през първото полувреме нацели на два пъти гредите на Давид де Хеа. Мачът се яви и формален дебют за новия управител на Челси - легендата Франк Лампард, който ще би трябвало самичък да не помни, както и да го приложи на самите играчи, развоя и резултатът, тъй като програмата на Челси по този начин и по този начин не е изключително приятна и лесна.

ВИЖТЕ ВИДЕО ТУК

Иначе головата инвазия във вратата на Кепа Арисабалага започва в 18-ата минута, когато Маркъс Рашфорд откри резултата от дузпа. В рамките на две минути през втората част „ алените дяволи ” направиха преднината си класическа след голове на Антони Марсиал (65’) и нов на Рашфорд (66’). Влезлият като запаса и нов състезател на тима – Даниел Джеймс, пък оформи крайното 4:0 в 81-ата минута. По този метод отборът, воден от Оле Гунар Солскяер, се изкачи до второто място след първия кръг, като тройката на върха е построена от Манчестър Сити, Ман Юнайтед и Ливърпул. В идващия кръг " алените дяволи " гостуват на Уулвърхемптън, до момента в който Челси ще играе през седмицата за Суперкупата на Европа - против Ливърпул, в Истанбул.
Източник: standartnews.com