Завърналият се в ЦСКА (Москва) нападател Ахмед Муса отбеляза два

...

Муса се развихри в контрола на ЦСКА

Завърналият се в ЦСКА (Москва) нападател Ахмед Муса означи два гола за успеха с 3:0 над Елче в следващата контрола на отбора от лагера в Испания. Нигериецът, който от началото на сезона не записа нито един мач за Лестър, показва добра форма и обнадежди почитателите на " армейците " и старши треньора Виктор Гончаренко.

Муса откри резултата в 22-ата минута след композиция с присъединяване на Алан Дзагоев и Александър Головин. В края на полувремето прецизен беше Витиньо, а в 61-ата минута Марио Фернандес центрира към Муса и той вкара за 3:0.

Победата бе първа за ЦСКА след 4 следващи равенства в инспекциите. Българският национал Георги Миланов, който до неотдавна лекуваше контузия, не взе присъединяване в мача.

ЦСКА (М) - ЕЛЧЕ 3:0