Защитникът на трикольорите Николай Бодуров буквално полудя от яд след

...

Бодуров полудя след пропуска в 83-ата минута

Защитникът на трикольорите Николай Бодуров безусловно полудя от гняв след пропуща си против Кипър в 83-ата минута, когато можеше да изравни резултата. Бранителят стреля от пет метра с глава след центриране от корнер, само че стражът на островитяните някак съумя да избие. Топката отскочи нагоре и когато Бодуров към този момент виждаше, че ще означи с добавка, вездесъщият в този дуел кипърски вратар, който бе на земята, мазета този път в корнер.

Нашият национал се ядоса на неприятния касмет, опита да раздра мрежата и в яда си удари една глава на… дясната греда.

В последна сметка България съумя да изравни в последните минути след гол от дузпа на Николай Димитров и нашите не разрешиха на Норвегия да се откъсне в борбата за първото място в групата. То ще се реши в последния кръг, когато трикольорите одобряват Словения, а скандинавците гостуват на Кипър. Лига на нациите 5 кръг, петък 16 ноември  Кипър 1:1краен резулат  България