Защитникът на Челси Маркос Алонсо защити съотборника си Жоржиньо, който

...

Съотборник подкрепи Жоржиньо за пропусната дузпа срещу Уест Хем

Защитникът на Челси Маркос Алонсо отбрани съотборника си Жоржиньо, който пропусна дузпа при семейството на лондончани на Уест Хем, извоювано с 1:0 с гол на Кристиан Пулишич в 90-ата минута. Италианският национал Жоржиньо не съумя да се разпише от дузпа в 87-ата минута на дуела от 34-ия кръг на Висшата лига.

Жоржиньо има девет осъществени попадения за Челси прес сезона, само че в неделя не съумя да означи във вратата на Уест Хем.

„ Ти си страховит “, написа 31-годишният испанец Маркос Алонсо в обществените мрежи и добави фотография на съотборника си, с цел да го поддържа в сложния миг.

Договорите и на Жоржиньо, и на Маркос Алонсо с Челси изтичат през юни 2023 година.

Тимът на Челси заема трето място във краткотрайното класиране във Висшата лига с 65 точки от 32 мача.