Защитникът на Ботев (Пловдив) Радослав Терзиев се изказа крайно негативно

...

Терзиев: Съдията реже глави насред “Коматево”, личеше си, че е подкупен, представям си какво ще е в София

Защитникът на Ботев (Пловдив) Радослав Терзиев се изрече извънредно отрицателно за основния рефер на дуела сред канарчетата и Славия, който приключи 2:1.

“Първите минути стартирахме доста мощно, имахме доста положителни положения. За 5 минути вкарахме два гола, само че е неприятно, че допуснахме попадение. Но съгласно мен този арбитър си личеше, че е корумпиран. Реже глави посред “Коматево”. Представям си какво ще е в София. Не им се мисли. Венци Стефанов си има позициите и тези съдии са пуснати с задача. Въпреки тях съм сигурен, че ще отидем на край, тъй като има Господ и той гледа.

Направихме много глупави неточности и допуснахме гол, който дава някакъв късмет на Славия, само че не мисля, че те ще се възползват, тъй като ние ще играем по най-хубавия метод в София”, сподели Терзиев след първия полуфинал сред двата тима в шампионата за купата на България.

фотография: Марин Маринов, Sportal.bg