Защитаващият титлата си от миналогодишното издание на турнира от Големия

...

Ноле продължава по план защитата на титлата си на Уимбълдън

Защитаващият купата си от миналогодишното издание на шампионата от Големия шлем " Уимбълдън " - Новак Джокович загуби един сет, само че победи поляка Хуберт Хуркач след 7:5, 6:7(5), 6:1, 6:4.
 Скандалджията Кириос: Надал има доста пари, може да поеме един удар с топка в тялото
Сърбинът имаше съществени проблеми в първите два сета, защото противникът му играеше на доста високо равнище. Хуркач обаче не съумя да задържи този стандарт във втората част на мача и Джокович стартира да господства, като бе безапелационен в третия сет.

В четвъртата част Ноле проби в третия гейм и на процедура умъртви каквато и да е конспирация в срещата. До самия завършек на последния сет Джокера си взе всички подавания и завоюва мача.

За място на 1/4-финалите сърбинът ще срещне спечелилия от двойката Юго Умбер - Феликс Оже-Алиасим, които играят един против различен в различен дуел от третия кръг на шампионата.
Източник: offnews.bg