Загуба с 0:4 записаха 15-годишните футболисти на Черно море при

...

15-годишните “моряците” паднаха от Лудогорец

Загуба с 0:4 записаха 15-годишните футболисти на Черно море при гостуването си на Лудогорец в мач от 24-ия кръг на Елитната група. През първата част варненци позволиха три гола, а след почивката домакините се разписаха още един път.

За целия мач “моряците ” сътвориха две положителни състояние, а наставникът Станислав Стоянов дефинира това като извънредно незадоволително.

“Слаб мач за нас. Не влязохме в срещата добре и оттова ни пристигнаха проблемите. Играхме доста под опциите си ”, сподели треньорът на Черно море.

В идващия кръг неговият отбор приема Берое, а срещата е на 1 май от 11 часа на стадион “Корабостроител ” под Аспаруховия мост.

Съставът на Черно море: Кристиян Енчев, Стефан Димов, Делян Илиев, Мартин Илиев (36-Никола Атанасов), Валентин Вълчев, Николай Златев (60-Милен Николов), Галин Панев, Симеон Иванов (50-Марио Маринков), Марин Петков, Серги Кешкерян, Алекс Костов.

ВЪВ ВРЪЗКА С ИЗГОТВЕНИЯ ОТ ГЕРБ ЗАКОН ЗА ЦЕНЗУРА НА МЕДИИТЕ В ИНТЕРНЕТСПИРАМЕ ВЪЗМОЖНОСТТА ЗА ПИСАНЕ НА КОМЕНТАРИ БЕЗ АВТОР В САЙТА!

ЗА ДА КОМЕНТИРАТЕ СТАТИЯТА, МОЛЯ, РЕГИСТРИРАЙТЕ съдебна експертиза ЗА СЕКУНДИ ТУК - https://petel.bg/registration.html