Ювентус за четвърти пореден сезон не успя да спечели при

...

Влахович вкара един от най-бързите голове в Шампионска лига, но Ювентус не победи

Ювентус за четвърти следващ сезон не съумя да завоюва при посещение на осминафиналите в Шампионска лига и направи 1:1 с Виляреал.

Новата звезда на отбора Душан Влахович откри резултата още в 31-та секунда. Сърбинът получи дълъг пас, пое топката и с прекрасен удар вкара още в дебюта си в Шампионската лига. Това беше един от най-бързите голове в Шампионска лига.

Виляреал обаче изравни в 66-та минута, когато Капу подаде към Парехо и той от близко засече за 1:1.

Така всичко остава за реванша в Торино, който е на 16 март.

В другия мач през днешния ден предстоящо носителят на трофея Челси победи вкъщи с 2:0 Лил.

В осмата минута Зиеш центрира от корнер, а Хаверц засече с глава и откри резултата.

В 63-та минута Канте подаде към Пулишич и той удвои за крайното 2:0.

Така преди реванша на 16 март във Франция Челси има много добър задатък.
Източник: trafficnews.bg