Ювентус стартира с убедителното 3:0 като гост на Удинезе. Точни

...

Ювентус започна сезона с 3:0 над Удинезе

Ювентус започва с безапелационното 3:0 като посетител на Удинезе. Точни за отбора от Торино бяха Федерко Киеза, Душан Влахович и Адриен Рабио. И трите попадения паднаха още през първото полувреме.

Мачът на „ Дачия Арена “ се разви съвършено за Ювентус. Още във втората минута Киеза се възползва от неточност на защитата и вкара за 0:1 след пас на Влахович. В 19-ата минута, когато Фести Ебозели игра с ръка в наказателното и беше отсъдена дузпа.  Влахович я осъществя с удар в долния ляв ъгъл за 0:2. Така.

В добавеното време на първата част Андриа Камбиасо центрира към Рабио и той направи 0:3.

След почивката Войчех Шчесни избави два рискови удара на Лазар Самарджич, с цел да резервира мрежата си суха. А в 80-ата минута гол на Влахович в 80-ата минута не беше зачетен поради засада.
Източник: flashnews.bg