Ювентус победи Удинезе с 4:0 в среща от осминафиналите на

...

Ювентус без Роналдо прегази Удинезе

Ювентус победи Удинезе с 4:0 в среща от осминафиналите на Купата на Италия. За Старата госпожа не игра огромната звезда Кристиано Роналдо, който получи отмора часове преди срещата поради синузит.

Гонсало Игуаин изведе Юве напред в 16-ата минута след пас на Пауло Дибала. Той не чака доста и удвои от дузпа 10 минути по-късно. Ювентус имаше опция да се отдръпна на отмора с типичен резултат, само че вратарят на Удинезе избави удар на Бентанкур.

Десет минути след почивката Игуаин се разписа за 3:0, само че съдията анулира попадението му поради засада. Трети гол за домакините въпреки всичко падна в 57-ата минута, когато двамата аржентинци още веднъж комбинираха и Дибала се записа измежду голмайсторите.
Източник: fakti.bg