Ювентус направи равенство 1:1 у дома срещу Салернитана в мач

...

Ювентус спечели точка в добавеното време срещу изпадналия Салернитана

Ювентус направи тъждество 1:1 вкъщи против Салернитана в мач от 36-ия кръг от Серия А.

Точен удар на Адриен Рабио в първата минута на спомагателното време избави " бианконерите " от проваляне против изпадналия от елита тим от Салерно.

Преди това гостите изненадващо поведоха с попадението на Николо Пиероци в 27-ата минута.

В самия завършек на първата част удар на Андреа Камбиасо срещна гредата на вратата на Салернитана.

След почивката Федерико Киеза и Душан Влахович не съумяха да се разпишат в интерес на домакините от Торино. Така се стигна до спомагателното време, когато Рабио обезпечи една точка в интерес на Ювентус.

" Бианконерите " имат единствено 3 победи в последните си 17 дуела и са на четвърто място в класирането с 67 пункта.

В други срещи от кръга Дженоа победи гостуващия Сасуоло с 2:1, до момента в който Верона загуби пред лична аудитория от Торино с 1:2.