Ювентус (Малчика) спечели с 3:2 срещу гостуващия му Локомотив (Мездра).

...

Пет гола, хеттрик, три дузпи и победа за Ювентус

Ювентус (Малчика) завоюва с 3:2 против гостуващия му Локомотив (Мездра). Двубоят е от 30-ия кръг на Северозападна Трета лига. Получи се безкомпромисна борба, гарнирана с хеттрик и три дузпи. Герой за домакините е Александър Скорчев, осъществил и трите им попадения.
 Ювентус (Малчика) излиза за наложителна победа Ювентус (Малчика) излиза за наложителна победа
Топката обаче спря първо в мрежата зад Иван Николов. Там я насочи с глава Ваньо Иванов след центриране от фаул. При този резултат противниците се отдръпнаха на отмора. Инфарктни бяха 8 минути при започване на втората част. Първо в 50-ата Скорчев беше фаулиран и самичък вкара дузпата.
 Локо (Мездра) ще затвърждава положителните игри Локо (Мездра) ще затвърждава положителните игри
Той направи обрата цялостен в 56-ата когато се възползва от центриране на Тодор Тодоров. 120 секунди по-късно съотборника му Кристиан Аначков игра с ръка и Митко Милчев изравни след точно изпълнена дузпа. Всичко завърши десетина минути преди края, когато влезлия като запаса Александър Младенов беше фаулиран и Скорчев осъществя дузпата – 3:2.