Ювентус и Аталанта завършиха 2:2 в мач от 32-ия кръг

...

Дузпи спасиха Ювентус срещу Аталанта

Ювентус и Аталанта приключиха 2:2 в мач от 32-ия кръг на италианската Серия А. Гостите повеждаха на два пъти посредством Дуван Сапата (16') и Руслан Малиновский (80'), a Кристиано Роналдо вкара от дузпи и двете попадения за " бианконерите " в 55-ата и 90-ата минута. Така отборът от Бергамо пропусна шанса да измести Лацио от второто място в класирането.

В началните минути на дуела двата тима си размениха по няколко ударa, само че точността изневери и на Пауло Дибала, и на нападателя на Аталанта - Дуван Сапата.

Първи до попадение стигнаха гостите. В 16-ата минута Папу Гомес и Дуван Сапата на два пъти размениха двойни подавания, които изведоха последния на добра позиция и той прати топката в долния десен ъгъл на Войчех Шченсни.
Източник: fakti.bg