Юношите старша възраст на Черно море постигнаха разгромен успех с

...

Старшата на Черно море разпиля Сливен под Сините камъни

Юношите старша възраст на Черно море реализираха победен триумф с 8:0 при гостуването си на Сливен в отсрочен мач от 10-ия кръг на Елитната група до 19 години.

Денислав Ангелов откри резултата в 20-ата минута, а Петър Вуцов повиши на 2:0 в 25-ата. И двете попадения паднаха след заучени положения от корнер. До почивката “моряците ” вкараха още три гола, като на два пъти прецизен бе Велислав Василев в 30-ата минута и 39-ата от дузпа за нарушаване против самия него. В последната минута на първата част Данаил Димов осъществя за 5:0.

В 50-ата Тугай Неджет вкара за 6:0, а Христо Иванов в 57-ата и Данаил Димов в 65-ата оформиха крайния резултат.

На 16 октомври старшата на “моряците ” играе в Габрово против Янтра в шампионата за Купата на БФС, а на 19-и (петък) от 15,30 часа гостуват на Берое в Стара Загора в мач от шампионата.

Съставът на Черно море:  Ростислав Маринов, Александър Георгиев (46-Иван Иванов), Йордан Радев, Даниел Стоянов, Мердин Адем, Петър Вуцов, Лъчезар Йорданов (46-Павел Георгиев), Велислав Василев (46-Балю Балев), Тугай Неджет, Денислав Ангелов (50-Христо Иванов).

Източник: petel.bg