Юношите на ЦСКА-София победиха Септември с 2:0 в мач от

...

Червените юноши с победа над Септември

Юношите на ЦСКА-София победиха Септември с 2:0 в мач от XIII кръг на Зоналната група за родени пред 2001/02 година футболисти. Двубоят се игра на неестествен терен в комплекс " Царско село ".

В следващ мач на алените старши треньорът Сашо Борисов даде късмет за изява на юноши от набор 2003. През първото полувреме нашите момчета имаха положителни благоприятни условия за гол, само че до подобен по този начин и не се стигна преди почивката. Резултатът беше открит от Мартин Аврамов, който се разписа с глава след центриране от корнер, а Кристиян Атанасов вкара за 2:0 и по този начин отборът ни записа десета победа през сезона.

В идващия кръг армейците гостуват на Левски-Раковски. Двубоят е плануван за 26 ноември от 11:30 часа и ще се играе на стадион " Раковски ".

ЦСКА-София - Септември 2:0
1:0 Мартин Аврамов
2:0 Кристиян Атанасов

Стартов състав: Илия Шаламанов (в), Стоян Иванов, Крум Николов, Димитър Жабов, Георги Юруков, Стефан Димитров, Митко Митков, Мартин Аврамов, Димитър Михайлов, Мартин Смоленски, Кристиян Атанасов

Резерв и: Иван Маринов (в), Марио Николов, Алекс Нинов, Марио Попов, Георги Денев, Атанас Няголов, Иван Иванов

Старши треньор: Сашо Борисов