Юношите на ЦСКА-София до 14 години победиха Левски-Раковски с 1:0

...

Юношите на ЦСКА-София се наложиха над Левски-Раковски

Юношите на ЦСКА-София до 14 години победиха Левски-Раковски с 1:0 в мач от третия кръг на Столичното състезание, който се игра на стадион " Раковски ".

" Червените " имаха шансове да открият резултата през първата част, само че след удари на Кристиан Георгиев, Георги Димитров и Браян Стефков топката не попадаше в задачата. В края на полувремето Георгиев получи червен картон и " алените " доиграха мача с 10 души.

В 40-та минута падна единственото попадение в дуела. Точен за ЦСКА-София беше Георги Димитров. Той имаше още няколко отлични благоприятни условия да усили преднината на " армейците ", само че до това не се стигна и в последна сметка ЦСКА-София победи с 1:0, записвайки трети триумф в третия си мач от сезона и продължава без позволен гол.

В идващия кръг ЦСКА-София е хазаин на Царско село.

Стартов състав на ЦСКА-София: Броди Смит Майлс (в), Наско Цеков, Кристиан Петров, Мартин Стоянов, Майкъл Рангелов (к), Браян Стефков, Кристиан Георгиев, Константин Йорданов, Георги Димитров, Илиан Димитров, Даниел Димитров

Резерви: Кристиян Славов (в), Давид Зафиров, Дейвид Веселинов, Васил Маринов, Пламен Пейчев, Стоян Гозе, Георги Стоименов

Старши треньор: Антон Димитров