Юношите на ЦСКА, родени през 2004 година, победиха Левски с

...

Гол на Павел Жабов донесе победа на ЦСКА срещу Левски при 16-годишните

Юношите на ЦСКА, родени през 2004 година, победиха Левски с 1:0 в първия си мач от интернационалния шампионат " Купите на Община Благоевград ".

Победното попадение за " армейците " означи Павел Жабов в средата на второто полувреме. Йоан Борносузов имаше две отлични благоприятни условия да усили преднината на отбора, само че пропусна да се разпише и по този начин " алените " реализираха минимална победа против безконечния противник.

Утре (28 август) момчетата на Сашо Борисов се изправят против Септември от 18:40 часа, а в четвъртък от 09:00 часа е конфликтът с румънския Динамо (Загреб). В петък са полуфиналите, а финалът на шампионата е в събота. Всички мачове се играят на терените в Рилци.
 Томи Юрич дойде за автограф с ЦСКА
Австралийски национал дойде за автограф с ЦСКА

Томи Юрич е свободен сътрудник

Групата на ЦСКА за шампионата : Иван Маринов (в), Константин Касабоков (в), Даниел Янакиев, Виктор Атанасов, Мартин Влаевски, Теодор Иванов, Кирил Великов, Йоан Лозанов, Юлиан Илиев, Ясен Спиров, Георги Шаламанов, Васил Найденов, Георги Чорбаджийски, Александър Георгиев, Ясен Цеков, Иван Аврамов, Павел Жабов, Йоан Борносузов

Треньори : Сашо Борисов и Александър Стоянов
 Паро: Coy разочарова, няма метод еднакъв или загуба да се одобряват обикновено в дербито

" Ще се получи доста здрава борба, двата тима ще се захапят "