Юношите на ПФК Литекс Ловеч постигнаха категорична победа над ОФК

...

Юношите на Литекс громят с 13:1

Юношите на ПФК Литекс Ловеч реализираха безапелационна победа над ОФК Спартак Плевен с резултат 13:1 в среща от третият кръг на подзона Велико търново (формат U-15), игран на 19.09.2019 година в гр.Ловеч. Футболната среща стартира с предимство за домакините и пропуски пред вратата на гостите. Първият гол бе маркиран от Мартин Димитров след центриране от ъглов удар. При една от идващите офанзиви за ПФК Литекс, резултата бе подсилен след многоходова офанзива. Гостите имаха своят късмет, само че пропуснаха да отбележат след две контраатаки. До почивката паднаха още четири гола във вратата на гостите. През второто полувреме, тима на ПФК Литекс доминираше на терена, вследствие на което бе закрепен крайният резултат - 13:1. Сред голмайсторите в срещата се отличи Мартин Димитров със седем маркирани гола. В резултат на успеха, тима на ПФК „ Литекс “ е водач в класирането с цялостен актив от точки.