Юношите на Левски до 17 години победиха ЦСКА“ с 2:0

...

Левски удари ЦСКА в Елитната група до 17 години

Юношите на Левски до 17 години победиха ЦСКА “ с 2:0 на стадион „ Георги Аспарухов “ в мач от 24-ия кръг на Елитната група в тази възраст. Головете за „ сините “ означиха Преслав Бачев в 49-та и Любомир Тодоров в 55-та минута от дузпа. Воденият от треньора Виктор Димитров е на четвърто място в класирането с 53 точки. Лидер е „ Лудогорец “ с 57 точки.

Съставът на Левски U17: 99. Йоан Загоров, 2. Марио Дадаков, 4. Георги Коричков, 5. Слави Чакъров (к), 6. Дейвид Михалев (90 – 16. Ясен Цветанов), 7. Атанас Килов, 9. Преслав Бачев, 10. Любомир Тодоров, 11. Адриан Райчев (78 – 18. Никола Бандев), 14. Александър Божилов (68 – 8. Кристиан Чачев), 19. Васил Василев (78 – 17. Георги Христанов).

Юношите на Левски до 15 години изгубиха с 0:3 в мач от 24-ия кръг на Елитната група в тази възраст. Воденият от треньора Стоян Димов отбор е на трето място в класирането с 49 точки.

Съставът на Левски U15: 1. Атанас Кехайов, 2. Димитър Яръмов, 3. Александър Кръстев, 5. Стоян Добрев, 6. Валентин Иванов, 8. Стивън Стоянчов, 11. Калоян Атанасов, 14. Михаил Петров (к), 17. Денис Гиведжов, 19. Христо Аргиров, 20. Марто Бойчев.