Юношите на Левски“ до 15 и 17 години записаха равенство

...

Левски с победа и равенство срещу Локо Пд в Елитните групи

Юношите на „ Левски “ до 15 и 17 години записаха тъждество и победа против „ Локомотив “ (Пловдив) като посетители в мачове от 27-ия кръг на Елитните групи.

„ Левски “ U17 реализира безапелационна победа – 5:2. Два гола за „ сините “ означи Адриан Райчев– в 43-та и 75-та минути. По едно попадение прибавиха Георги Христанов в 19-та, Любомир Тодоров в 82-та и Марио Дадаков в 87-та минути.

Воденият от треньора Виктор Димитров е на четвърто място в класирането с 62 точки.

Съставът на „ Левски “ U17: 1. Едуард Бютюджи, 2. Марио Дадаков, 4. Георги Коричков (к), 5. Виктор Любенов, 6. Дейвид Михалев (75 – 16. Ясен Цветанов), 8. Кристиан Чачев, 9. Васил Василев, 10. Любомир Тодоров, 11. Адриан Райчев, 14. Александър Божилов, 17. Георги Христанов (70 – 7. Кристиан Красимиров).

Юношите на „ Левски “ до 15 години наедно – 2:2 с връстниците си от Пловдив. Точни за „ сините “ бяха Христо Аргиров в 12-та и Марто Бойчев в 60-та минути.

Воденият от треньора Стоян Димов отбор е на трето място в класирането с 56 точки.

Съставът на „ Левски “ U15: 1. Атанас Кехайов, 2. Димитър Яръмов, 3. Александър Кръстев, 6. Валентин Иванов, 7. Мартино Йорданов (58 – 4. Мартин Здравков), 9. Стивън Гаоте, 11. Калоян Атанасов, 13. Анатоли Кръстев (51 – 14. Радостин Стоилов), 18. Кристиян Илиев (58 – 8. Стивън Стоянчов), 19. Христо Аргиров, 20. Марто Бойчев.
Източник: novinata.bg