Юношите на Черно море записаха домакинска победа в 4-ия кръг

...

17-годишните „моряци“ биха ЦСКА в Елитната група

Юношите на Черно море записаха домакинска победа в 4-ия кръг на Елитната група до 17 години. „ Моряците “, водени от Тодор Каменов удариха отбора на ЦСКА с 3:1 на стадион „ Корабостроител “ под Аспаруховия мост.

Тони Михайлов откри за Черно море през първата част, а до почивката варненци изпуснаха сами против вратаря на няколко пъти. Греда пък удари Йордан Тодоров. През втората част гостите изравниха, а след попадението „ моряците “ се активизираха и съумяха да отбележат нови два гола посредством Кристиан Михайлов и Андрей Христов.

В идващия кръг Черно море гостува на Берое в Стара загора. Мачът е на 27 август (неделя) от 18 часа.

Съставът на Черно море: Антоан Манасиев, Пресиян Царев, Андрей Христов, Божидар Жечев, Емануил Няголов, Димитър Заимов, Иван Марков, Ивайло Димитров, Йордан Тодоров, Тони Михайлов, Кристиян Михайлов (Георги Монев, Йоан Стилиянов, Кристиан Андонов, Ивайло Радев, Денислав Младенов, Драгослав Петров, Васил Касабов, Светослав Мерсинков).
Източник: petel.bg