Юношите на България (U17) стигна до трудна, но сладка победа

...

Лъвчетата се справиха с Финландия и са на крачка от Европейското

Юношите на България (U17) стигна до сложна, само че сладка победа над Финландия с минималното 1:0 в първа среща от група 8 на последната фаза на квалификациите за класиране на Европейското състезание в Израел.

Единственото попадение в срещата бе дело на Роберто Райчев в 16-ата минута. Иначе " лъвчетата " изиграха мощен мач, в който не позволиха доста съществени рискове пред своята врата.

Единствено, при започване на втората част, сканинавците получиха право да изпълнят противоречива дузпа, само че играчът на Финландия прати топката над вратата от бялата точка.

Следващият мач на юношите ни е против Португалия. Двата тима ще се изправят един против различен на 26 март от 18:00 часа, а 3 дни по-късно, от 17:00 часа, е последният дуел на " лъвчетата " против Република Ирландия.