Юношите на България до 19 години победиха връстниците си от

...

Юношите с категорична победа над Сърбия

Юношите на България до 19 години победиха връстниците си от Сърбия с 4:1 във футболна контрола в Симитли.

Атанас Кабов даде задатък на момчетата на Ангел Стойков в 17-ата минута след отлична асистенция от дясно на Ертан Томбак.Юношата на Левски Кабов удвои след половин час игра с удар от 17-18 метра в горния ъгъл на вратата на противника.

Две минути по-късно Емил Янчев от Черно море направи резултата типичен с шут от десетина метра.

Игор Максимович понижи за 1:3 в средата на второто полуврее с прекрасен удар от дъгата пред наказателното поле, с който не даде късмет на вратаря Иван Дюлгеров.

В добавеното време Радослав Живков фиксира крайния резултат. Гостите получиха общо пет червени картона през втората част.

Това беше последна контрола за юношите на България до 19 години преди евроквалификациите в Испания, които стартират на 20 март.
Източник: bnr.bg