Юношите младша възраст на Черно море победиха тима на Локомотив

...

17-годишните “моряци” удариха Локо Пловдив у дома

Юношите младша възраст на Черно море победиха отбора на Локомотив Пловдив с 2:0 в мач от 6-ия кръг на Елитната група до 17 години, игран на стадион “Корабостроител ” под Аспаруховия мост.

“Моряците ” откриха резултата в 22-ата минута. Тони Иванов осъществя с глава след центриране от фаул. До края на полувремето варненци имаха още няколко положителни флангови офанзиви с центрирания в наказателното поле, само че пропуснаха да отбележат.
В 62-рата Тони Иванов открадна топката сред бранителите и вратаря, само че бе фаулиран в наказателното поле. Берк Джевдет осъществя отсъдената дузпа, с което оформи и крайния резултат.
В идващия кръг Черно море гостува на Славия. Мачът е на 29 септември, неделя от 12 часа в София.
Съставът на Черно море: Денислав Жеков, Ясен Минчев (70-Еркан Реджебов), Берк Джевдет, Стелиян Чалъков (75-Денислав Славов), Теодор Тотев, Пресиян Михайлов (75-Кирил Георгиев), Тони Иванов, Симар Емен, Даниелс Ахмедов

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието последните вести - такива, каквито са, от Света, България и Варна!

Изпращайте вашите фотоси на [email protected] когато и да е на дежурния редактор!