Юношите младша възраст на Черно море победиха с 3:2 като

...

Младшата на Черно море бие в Елитната до 17 години

Юношите младша възраст на Черно море победиха с 3:2 като посетители отбора на Сокол Марков в мач от 8-ия кръг на Елитната група до 17 години.

Домакините откриха резултата в 30-ата минута на дуела, като преди този момент “моряците ” на Тодор Каменов изпуснаха няколко положителни обстановки за гол. В 50-ата Златин Станков съумя да изравни, а в 63-ата варненци стигнаха до цялостен поврат. След центриране отляво топката стигна до Радослав Златев, който от аут-линията е върна обратно към точката на дузпата, където Мартин Милушев осъществя за 2:1. Само пет минути по-късно Росен Стефанов повиши на 3:1, а домакините оформиха крайния резултат две минути преди последния съдийски сигнал.

Радващото е, че показахме темперамент и успяхме да обърнем резултата. Съдийството още веднъж бе на доста едва равнище, само че ние го чакахме. Знаехме по какъв начин ще ни свирят тук. Доволен съм от момчетата ”, сподели треньорът на “моряците ” Тодор Каменов.

След паузата в шампионата Черно море приема отбора на Лудогорец. Мачът е на 3 ноември (събота) от 14 часа.

Съставът на Черно море: Стефан Петков, Росен Стефанов, Златин Станков (75-Алекс Цеков), Димитър Ралчев, Радослав Златев, Светослав Николов (70-Тони Иванов), Калин Георгиев, Мартин Милушев, Радостин Желев, Паоло Пасков (65-Берк Джевдет), Джан Хасан (82-Евгени Ангелов).

Източник: petel.bg