Юношите младша възраст на Черно море победиха Монтана с 5:2

...

Юношите до 17 години на Черно море мачкат

Юношите младша възраст на Черно море победиха Монтана с 5:2 в мач от 4-ия кръг на Елитната група до 17 години, игран на стадион “Корабостроител ” под Аспаруховия мост. Джан Хасан осъществя цели четири гола за “моряците ”, а Радослав Златев се разписа един път.

Хасан откри резултата в 8-ата минута, като означи след безредие в наказателното поле. В 30-ата гостите от Монтана изравниха, а в 55-ата Радослав Златев с глава още веднъж изведе своите напред в резултата.

Последваха мощни минути за Джан Хасан, който в границите на 10 минути осъществя три гола. В 59-ата нападателят вкара за 3:1, в 64-ата означи за 4:1, а в 69-ата се разписа за 5:1. Монтана понижиха в 83-ата минута, с което оформиха крайния резултат.

Съставът на Черно море:  Стефан Петков, Златин Станков, Росен Стефанов, Наско Янков (70-Евгени Ангелов), Радостин Желев, Димитър Ралчев (60-Калин Георгиев), Светослав Николов (65-Тони Иванов), Мартин Милушев, Джан Хасан, Паоло Пасков (70-Драгомир Радев), Радослав Златев.

Източник: petel.bg