Юношеският национален отбор по футбол до 15 години загуби първата

...

Юношите до 15 години загубиха от Словения

Юношеският народен тим по футбол до 15 години загуби първата си инспекция против Словения като посетител с 0:4. Двубоят се игра при непрекъснат дъжд, а самостоятелни неточности в българската защита разрешиха на противника да се поздрави с експресивен триумф.

Още първоначално българският пазач Александър Панайотов не съумя да улови мократа топка след лек изстрел и домакините поведоха. Това въодушеви футболистите на Словения, които откриха напън и доближиха до второ попадение в 16-ата минута.

Втората част стартира с нова неправилност в българска защита, която направи преднината на противника класическа, а в края на мача България инкасира още един гол за крайното 0:4.

Втората контролна среща сред двата отбора е на 26 октомври от 14:00 часа.

Съставът на България: Александър Панайотов (46-Дамян Дамянов), Мартин Гайдев (46-Мартин Ковачев), Димитър Кънев (63-Димитър Маринов), Максимилиан Лазаров (53-Габриел Керезов), Ангел Тодоров (53-Димитър Буколски), Александър Вутов (53-Баки Ахмед), Ернан Ангелов (46-Андрей Нешев), Габриел Йорданов (66-Виктор Добрев), Николай Попов (62-Денислав Василев), Преслав Стойков (46-Лазар Петров), Васил Иванов (62-Петър Нешев)
Източник: novsport.com