Юношеският национален отбор на България до 17 години записа втора

...

Юношите ни загубиха и от Франция на Европейското

Юношеският народен тим на България до 17 години записа втора загуба на Европейското състезание в Израел - 0:4 (0:2) от Франция. В първия мач отборът ти отстъпи с 1:3 пред Нидерландия, който победи Полша с 2:1.

Така откакто вкара 6 гола на Полша и 4 на нашите, струващият към този момент 4 милиона евро отбор на " петлите " оглави групата и се класира напред. " Лалетата " също вървят напред с две победи. Последната среща сред България и Полша в неделя, 22 май, ще дефинира и кой ще бъде трети в група В, откакто и двата отбора са без точки.

България остана с 10 души 6 минути преди края на мача, откакто Роберто Райчев получи два жълти картона.

Франция стигна до два гола в края на първото полувреме и два гола в края на мача. Като цяло доминираше от самото начало. Головете осъществиха в Матис Тел в 29-ата и 44-ата, Аймен Аки в 86-ата и Уорън Зер-Емери в 89-ата.

Източник: clubz.bg