Юношеските национали на България разгромиха Гибралтар с 6:0 във втория

...

"Лъвчетата" разбиха Гибралтар, Боруков с хеттрик

Юношеските национали на България разгромиха Гибралтар с 6:0 във втория си мач от квалификациите за Евро 2019. Капитанът Преслав Боруков осъществя хеттрик в границите на 10 минути.

Българите направиха доста мощно първо полувреме в Сливен, след което водеха с 5:0. Два пъти се разписа героят от първия мач против Румъния Митко Митков, а хеттрик осъществя Преслав Боруков. Нападателят на " Шефийлд Уензди " вкара трите попадения сред 12-ата и 22-ата минута. Крайният резултат беше завършен от резервата Емануил Личев в 52-ата минута.

В другия мач от групата Гърция надигра Румъния с 5:3 и има цялостен актив от 6 точки, България е с 2 по-малко преди мача посред им във вторник. За идната фаза на квалификациите се класират първите 2 тима в крайното класиране. На юношеските ни национали ще им е задоволително и тъждество против Гърция, с цел да реализиран задачата си.
Източник: btvnovinite.bg