Йокич удари 40 фута при зумер, докато Нъгетс зашемети Уориърс

...

Никола Йокич от Нъгетс прави чудо на половината корт при смъртта, за да зашемети Уориърс

Йокич удари 40 фута при зумер, до момента в който Нъгетс зашемети Уориърс 130-127Защитаващият първенеца Нъгетс завоюва 11 от 13 и шест следващи победи

Никола Йокич удари 40-футов удар след приключване на времето и Денвър Нъгетс изумиха Голдън Стейт Уориърс със 130-127 в четвъртък вечер, откакто изоставаха с 18 точки през четвъртата четвърт.

Йокич имаше 34 точки, 10 асистенции и 9 битки. Той изравни на 127 с пай скок 26 секунди преди края. Последното владеене на Голдън Стейт приключи с поврат на Стивън Къри, подготвяйки сцената за успеха на Йокич от покрай дясната странична линия.

Защитаващият купата Нъгетс завоюва 11 от 13 и шест следващи пътят. Те изпратиха Уориърс – които не съумяха да се върнат до.500, откакто направиха скид от три мача във вторник вечер – до старт с 1-3 на семейството им със седем мача.

Арън Гордън означи 30 точки за Денвър, а Джамал Мъри имаше 25. Къри бе най-хубавият...