Янис Карабельов игра едно полувреме за Кишварда при загубата на

...

Карабельов сменен при тежка загуба на Кишварда

Янис Карабельов игра едно полувреме за Кишварда при загубата на отбора с 0:3 от Пакш в среща от 22-ия кръг на унгарското състезание. Бившият халф на беше заменен на почивката при 0:2. Головете за домакините вкараха Янош Хан, Ищван Богнар и Рихард Наги.

Това беше следващ слаб мач за Кишварда на непознат терен. Отборът се смъкна на шесто място в класирането, изпреварен с точка от днешния си противник.
Камен Хаджиев остана на пейката за Академия Пушкаш, а тимът му разгроми с 3:0 Будафоки. Още в 3-ата минута Александру Балуца откри резултата, в 64-ата се разписа Лусиано Слагвеер, а в добавеното време Антонио Манце осъществя дузпа.

Начело в класирането е Ференцварош с 53 точки, пред Академия Пушкаш с 39, а МОЛ Фехервар и МТК Будапеща имат по 33.