Вторият отбор на Локомотив (Пловдив) записа разгромна победа при гостуването

...

Дубълът на Локомотив прегази Верея

Вторият тим на Локомотив (Пловдив) записа разгромна победа при гостуването си на Верея (Стара Загора). Двубоят от 17-ия кръг на Югоизточната Трета лига приключи при резултат 8:0 в интерес на “черно-белите ”. Възпитаниците на Христо Телкийски преобладаваха на стадиона в квартал “Кольо Ганчев ” и стигнаха до трите точки. През първата част пловдивчани осъществиха четири безответни попадения.

Точни бяха Филип Колев, Васил Църцев (2) и Иван Сулев. През второто полувреме нещата на терена не се трансформираха и Локомотив II направи успеха още по-категорична. Габриел Земярски, Даниел Маджаров, Мартин Иванов и Иван Сулев вкараха за крайното 0:8. Възпитаниците на Христо Телкийски записаха трета поредна победа, като събраха актив от 21 точки и се намират на 13-то място в класирането.