Втори успех с 3:0 в рамките на няколко дни отдалечи

...

Втора поредна класика дари Хофе с глътка въздух

Втори триумф с 3:0 в границите на няколко дни отдалечи Хофенхайм на 7 точки от рисковата зона и върна спокойствието в клуба. След като през седмицата Хофе разруши Херта (Берлин), през днешния ден те отнесоха Кьолн като домакини в последния мач от 18-ия кръг на Бундеслигата. Точно “козлите” заемат 16-а позиция, която праща на бараж.

Хофе надви главно поради два гола от дузпи, а в това време гостите пропуснаха един углавен удар и един път стреляха в гредата.

Андрей Крамарич беше прецизен за 1:0 в 7-ата минута от бялата точка, а в 28-ата Кристоф Баумгартнер удвои. Кьолн изпусна късмет да върне интригата в 45-ата, когато гредата попречи на Мариус Волф да се разпише.

Крамарич осъществя втората си дузпа в 75-ата минута. Той се беше разписал по този метод и в първия мач сред двата отбора през септември, когато Хофенхайм отново завоюва - с 3:2.

function showNative(obj) { setTimeout(function () { if ($( ".suggested-news " ).length > 0) { var nativeAdNumber = $(`.suggested-news`).children().length; var movedFirstRowArticle; var nativeAdd = $(`` + `` + `` + `` + `