Втори успех с 3:0 в рамките на няколко дни отдалечи

...

Нова класика успокои Хофенхайм в Бундеслигата

Втори триумф с 3:0 в границите на няколко дни отдалечи на 7 точки от рисковата зона и върна спокойствието в клуба. След през седмицата “1899” разрушиха, през днешния ден те отнесоха като домакини в последния мач от 18-ия кръг на Бундеслигата. Точно “козлите” заемат 16-а позиция, която праща на бараж.

Хофе надви главно поради два гола от дузпи, а в това време гостите пропуснаха един углавен удар и един път стреляха в гредата.

беше прецизен за 1:0 в 7-ата минута от бялата точка, а в 28-ата удвои. Кьолн изпусна късмет да върне интригата в 45-ата, когато гредата попречи на да се разпише.

Крамарич осъществя втората си дузпа в 75-ата минута. Той се беше разписал по този метод и в първия мач сред двата отбора през септември, когато Хофенхайм отново завоюва - с 3:2.

*74
— Bundesliga English (@Bundesliga_EN)
Тази вечер Антони Модест получи опция да вкара почетен гол от 11-ия метър в 78-ата, само че вратарят избави шута му.

Програма на Хофе е тежка, тъй като му предстоят дуели с, и. Кьолн е единствено на 2 точки от първия отбор над него -, а в идващия кръг следва дерби тъкмо сред тези противници.

Бундеслига 18 кръг, неделя 24 януари  Хофенхайм 3:0краен резулат  Кьолн