Всеки шанс за интригуваща пролет за баскетболните фенове изглежда зависи

...

Тези баскетболни имплозии само правят Никс още по-необходим

Всеки късмет за завладяваща пролет за баскетболните почитатели наподобява зависи от завръщането на Джулиус Рандъл и ОГ Ануноби за Никс.

Без тези двамата, Никс (33-22) навлязоха в паузата на мача на звездите, като изгубиха четири следващи и пет от шест загуби. Те паднаха до четвърто място в класирането на Източната конференция, 10 мача обратно от първият Селтикс.

Но старши треньорът Том Тибодо не звучеше обезсърчен предходната седмица, когато тимът му навлезе в почивката, казвайки: „ Има доста работа за извършване, само че мисля, че това е добра опция да си вземете отмора и да презаредите. … [Играчите] схващат, че когато се върнем, би трябвало да стартираме работа. ”

Никс ​​имат 14-ия най-тежък оставащ график в НБА, съгласно Tankathon, започвайки с посещение против 76ers в четвъртък и домакинство със Селтикс в събота.