Вратарят на направи добър мач в контролата между своя тим

...

Дани Наумов: Надявам се скоро да пазя и за националния тим

Вратарят на направи добър мач в контролата сред своя отбор и този на Македония Гьорче Петров. “Червените” се постановиха с 1:0, а в идната си другарска среща те ще се изправят против.

“Една среща, в която треньорите желаеха да тестват два разнообразни състава. Смятам, че надиграхме тима на съперника, играх през второто полувреме, направих добър мач и се веселя, че спечелихме.

Понеже в последната минута на първото полувреме вратарят на македонците получи травма и се наложи да го изчакам, по тази причина се получи това закъснение.

До момента нямахме победа в Турция и нямаше по какъв начин да си тръгнем без нито един триумф. Надявам се да победим и Динамо (Киев). Дано скоро да вардя и за националния”.