Вратарят на Левски Николай Михайлов прие философски равенството с ЦСКА-София.

...

Михайлов: Беше мач на надлъгване, равенството е справедливо

Вратарят на Левски Николай Михайлов одобри метафизичен равенството с ЦСКА-София. Според националния пазач нулевото реми е пристигнало закономерно.

" Мисля, че резултатът е обективен. Равностоен мач, доста битка, две греди, разменихме си по едно полувреме, приливи и отливи, много статични положения, запазихме мрежата си суха, почитателите си невероятни, за следващ път го доказахме. Лиспваше ни единствено голът. Второто полувреме се отворихме и ние, и те. Беше мач на надхитряне. Ако беше вкарал гол, по този начин щеше да свърши мачът. Костов имаше невероятна обстановка, греда, малшанс. Отборите в топ 6 са изравнени физически, даже да играем през три дни няма да имаме проблеми, младите се показват добре, къса ни е скамейката. Колкото повече българи играят, по-добре. Трябва да се вдигне равнището в националния тим, уповавам се през лятото да създадем безоспособен тим и да играем за шампионския трофей. Има шест мача, Лудогорец, естествено е любимец за купата, само че има доста точки да се разиграват. Играем за оптималния брой точки, ще забележим какво ще стане. Не съм от хората, които познават резултати. Пожелах суха мрежа, получи се ", сподели Михайлов. Първа лига 4 кръг, събота 20 април  ЦСКА-София 0:0краен резулат  Левски