Вратарят на Берое Християн Василев коментира победата с 2:0 над

...

Вратарят на Берое: Не бих казал, че двубоят е бил спокоен за мен

Вратарят на Берое Християн Василев разяснява успеха с 2:0 над Левски на " Герена ". Ето какво сподели стражът:

" Мисля, че справедливо победихме Левски. Доминирахме през по-голямата част на срещата. Не бих споделил, че дуелът е бил спокоен за мен, тъй като през целия мач би трябвало да бъдеш съсредоточен. Имаше и едно чисто състояние през второто полувреме.
 Левски загуби от Берое на
Кошмарно начало на новия сезон за Левски: Загуба на нула, автогол и исторически антирекорд

Очертава се сложна акция за " сините "

Нашите цели са доста високи, само че това е единствено първи кръг. Ние си гледаме нас и се надяваме да приключим оптимално високо.

Приеха ме доста добре в тима, разликата тук е огромна - играя в преобладаващ тим и няма чак толкоз доста положения пред мен, както преди. Конкуренцията не ме плаши, а единствено да ме стимулира да съм по-добър от останалите ", сподели Василев.
 Димитър Димитров: Иска ми се да се преборим за челните места и да играем в Лига Европа
Херо: Иска ми се да се преборим за челните места и да играем в Лига Европа

" Тази година шампионата е доста изравнено "