Волов (Шумен) гостува на Калиакра (Каварна) за втори път този

...

Волов допусна поражение в Каварна

Волов (Шумен) гостува на Калиакра (Каварна) за повторно този месец и още веднъж загуби. Този път отборът отстъпи с минималното 2:3. Двубоят беше втората седмица на Трета лига – Североизток. Домакините от черноморския добруджански град още при започване на дуела осъществиха два бързи гола във вратата на шуменци посредством Кристиян Арсовски и Мартин Михайлов.

В края на полувремето Анъл Емилов понижи на 2:1. Втората част шуменци се активизираха и заиграха по-добре от първата, само че неопитността на младите момчета на треньора Стоян Чешмеджиев още един път си сподели тежката дума. Вместо да изравнят резултата, футболистите на Волов получиха нов гол в своята врата в 75-ата минута, осъществен от Дилян Николов – 3:1.

В 89-ата минута Симеон Савов понижи на 3:2. Загубата смъкна отбора на Волов (Шумен) на предпоследното 12 място в групата. В идващият ХХХ кръг Волов приема вкъщи Бенковски (Бяла).