Волфсбург игра почти цяло второ полувреме с човек по-малко, но

...

Волфсбург не се предаде с човек по-малко и гол пасив

Волфсбург игра съвсем цяло второ полувреме с човек по-малко, само че въпреки всичко не загуби при семейството си на Фортуна (Дюселдорф) - 1:1. Точката е по-ценна за гостите, тъй като с нея те към този момент не са в зоната на непосредствено изпадащите, задминавайки Вердер (Бремен).

Отборът от Дюселдорф беше по-добрият през първото полувреме в мача от 21-вия кръг на Бундеслигата и справедливо излезе напред след попадение на Матиас Цимерман в 13-ата минута.

В 48-ата минута новият бранител на “вълците” Марин Понграчич беше изпъден за удар без топка, само че единствено две минути по-късно Ренато Щефен изравни с глава - 1:1.

До края никой не съумя да вземе превес.

СТАТИСТИКА ОТ МАЧА
КЛАСИРАНЕ
Бундеслига 21 кръг, събота 8 февруари  Волфсбург 1:1краен резулат  Фортуна Дюселдорф