Волейболният отбор на ЦСКА продължава с перфектния старт на сезона

...

Волейболният ЦСКА с трети пореден успех в първенството

Волейболният тим на ЦСКА продължава с съвършения старт на сезона в родната Суперлига, като в среща от 3-ия кръг " алените " надиграха с 3:0 (25:21, 25:19, 25:23) вкъщи състава на Пирин Разлог.

В първите два гейма гостите от Разлог бяха равностойни в началните минути, само че след това домакините постановяваха волята си и след 25:21 и 25:19 изковаха стабилен задатък от два гейма.

В третата част волейболистите на Пирин дадоха най-сериозен отпор, като стигнаха до тъждество при 21:21. В решителните моменти играчите на ЦСКА обаче действаха по-концентрирано и след 25:23 стигнаха до чист триумф с 3:0.

Най-резултатен за спечелилите стана Димитър Димитров с 18 точки, а Александър Симеонов добави 11. За състава на Пирин Константин Гаджанов приключи с 14 пункта.

В класирането след първите три кръга ЦСКА закономерно е водач с цялостен актив от 9 точки, до момента в който Пирин Разлог е на 9-та позиция с 3 пункта, откакто записа една победа и две провали от старта на акцията.