Волейболният отбор на Левски се пребори за победа и в

...

Четвърта поредна победа за Левски в контролите

Волейболният тим на Левски се пребори за победа и в четвъртата си контрола от предсезонната подготовка. В зала " Левски София " момчетата на старши треньора Николай Желязков обърнаха Войводина до 3:2 (21:25, 19:25, 25:20, 25:22, 15:9). Спарингът продължи близо 100 минути.

Вицешампионът на Сърбия ни връща визитата. Нашият отбор гостува и тази година в Нови Сад за обичайния мемориален шампионат в памет на именитите волейболисти Жарко Петрович и Радован Дабич. " Сините " завоюваха трофея след победи над ПАОК (Гър), " Салонит " (Слвн) и домакините.

Срещу " Войводина " през днешния ден най-резултатен с 21 точки бе посрещачът Александър Къндев. Бразилският център Майкон Морейра добави 13 (3 блока), а диагоналът Венислав Антов се регистрира с 11.

Утре следва още една контрола с " Войводина ". В петък и събота отборът ни гостува на " Дея " за инспекции в Бургас.