Волейболистките на Левски победиха като гости Перун (Варна) с 3:0

...

Левски би Перун за 60 минути във Варна

Волейболистките на Левски победиха като посетители Перун (Варна) с 3:0 (25:12, 25:13, 25:19) в мач от единадесетия кръг на женското състезание на България, който се игра в Първа езикова гимназия в морската ни столица.

И в трите гейма " сините " преобладаваха, като повеждаха с добра преднина и закономерно записаха чист триумф за 60 минути игра.

Така представителките на " сините " записаха седма победа в НВЛ-жени, като с четири загуби и 20 точки резервират трета позиция във краткотрайното класиране на шампионата. Тимът на Перун означи единадесета поредна загуба, като е на последното осмо място, без триумф към този момент.

ВЪВ ВРЪЗКА С ИЗГОТВЕНИЯ ОТ ГЕРБ ЗАКОН ЗА ЦЕНЗУРА НА МЕДИИТЕ В ИНТЕРНЕТСПИРАМЕ ВЪЗМОЖНОСТТА ЗА ПИСАНЕ НА КОМЕНТАРИ БЕЗ АВТОР В САЙТА!

ЗА ДА КОМЕНТИРАТЕ СТАТИЯТА, МОЛЯ, РЕГИСТРИРАЙТЕ съдебна експертиза ЗА СЕКУНДИ ТУК - https://petel.bg/registration.html