Волейболистите на Пирин (Разлог) спечелиха международен турнир в Македония. Състезателите

...

Пирин спечели международен турнир в Македония

Волейболистите на Пирин (Разлог) завоюваха интернационален шампионат в Македония. Състезателите на Мирослав Живков победиха домакина Джио Струмица с 3:0 (25:23, 25:23, 25:19) на финала на мемориала " Горан Панов ".

В шампионата участваха Борац Баня Лука от Босна и Херцеговина, Будучност от Черна Гора, Джио Струмица и Пирин Разлог.
В първия ден на конкуренцията разложани се постановиха над Будучност (Подгорица) с 3:1 гейма в полуфинална борба. Черногорците приключиха трети след триумф над Борац с 3:1 (15:25, 25:17, 25:17, 25:10) в дребния край.