Водещите португалски вестници не обръщат особено внимание на предстоящия сблъсък

...

В Португалия не обръщат много внимание на Лудогорец

Водещите португалски вестници не обръщат изключително внимание на идния конфликт сред Спортинг Брага и Лудогорец.

Основната тематика в изданията през днешния ден са изявите на Бенфика в мача против Манчестър Юнайтед, изгубен с 0:1 и най-много ужасната неточност на вратаря Миле Свилар за попадението на Маркъс Рашфорд.

Лудогорец още веднъж без спонсор в Европа

За Брага-Лудогорец се написа на по-задните страници като акцентът е в желанието на старши треньора на португалците за бързи 10 точки, което би значело победа и еднакъв в двата дуела с Лудогорец.

Два от вестниците залагат на обичайната сграда и състав на българските първенци до момента в който съгласно "Рекорд " схемата на Димитър Димитров - Херо ще бъде като тази в семейството против Хофенхайм.

Херо: Опитът е плюс за нас, само че Брага е извънредно мощен отбор

Треньорът на Брага похвали Лудогорец, закани се за борба

Двубоят можете да следите минута по минута в GONG.BG, както и онлайн в ефира на Дарик радио.