Воденият от Стойчо Младенов отбор на Кайсар се наложи трудно

...

Стойчо Младенов и Кайсар с нов успех, поредно поражение за Херо и Иртиш

Воденият от Стойчо Младенов тим на Кайсар се наложи мъчно с минималното 1:0 при гостуването на Шахтьор Караганди от седмия кръг на казахстанското състезание.

Кайсар се намира в доста добра форма. Отборът няма загуба в последните пет мача и записа трети триумф от началото на сезона.

Единственият гол за триумфа на Кайсар при визитата на Шахтьор бе дело на Мбомбо в 20-та минута.

След този триумф Кайсар събра актив от 11 точки и се намира на шеста позиция.

В същото време воденият от Димитър Димитров – Херо тим на Иртиш Павлодар претърпя трета поредна загуба в шампионата и общо пета от началото на сезона.

Иртиш отстъпи с 0:1 при гостуването на Окжетпес. Победното попадение за домакините осъществя Жумаканов в 26-та минута.

Иртиш се намира в зоната на изпадащите – на десета позиция с едвам 6 точки след миналите седем кръга.