Воденият от Стойчо Младенов Кайсар допусна четвърта поредна загуба в

...

Стойчо Младенов бесен от съдийството след домакинска загуба

Воденият от Стойчо Младенов Кайсар позволи четвърта поредна загуба в шампионата на Казахстан. Тимът на българския експерт, който неотдавна завоюва купата на страната, отстъпи с 0:1 вкъщи от предпоследния в класирането Атирау. Кайсар имаше превъзходство и пропусна доста положения пред противниковата врата, а гостите стигнаха до гол в 39-ата минута, когато прецизен беше Пьотър Гжелчак, и удържаха задатъка си до края.

Медиите в Казахстан дефинираха провалянето на Кайсар като изцяло предстоящо, тъй като след извоюваната купа тимът играе много безгрижно в шампионата, където е на 6-о място. За Атирау обаче трите точки бяха доста значими в борбата за оцеляване.

" Никога не разясня съдийството. Днес обаче имаше три обстановки, в които съдията трябваше да отсъди дузпа за нас, а той не го направи нито един път. Вече мислим за идващия мач ", сърдит беше Стойчо Младенов след загубата.

КАЙСАР - АТИРАУ 0:1 (0:1)
0:1 П. Гжелчак (39)