Воденият от Илия Груев тим на Дуисбург допусна тежко поражение

...

Груев и компания с тежко поражение у дома

Воденият от Илия Груев отбор на Дуисбург позволи тежко проваляне 1:3 в семейството си на Холщайн (Кил) от 8-ия кръг на Втора Бундеслига. " Зебрите " не съумяха да се опълчват на един от водачите и трябваше да преглътнат 4-ата си загуба от началото на сезона.

Гостите поведоха посредством Шиндлер още в 9-ата минута, а по-късно Дрекслер заби още две попадения в 73-ата и 88-ата минута от дузпа.

В добавеното време на мача Дуисбург съумя да направи загубата си малко по-почетна, а създател на утешителния гол бе Фрьоде.

С тази победа Холщайн излезе отпред в класирането с 16 точки, колкото има и Фортуна (Дюселдорф), само че отборът от Кил е с мач повече в актива си. Дуисбург пък се намира на 11-ото място с 8 извоювани точки досега.