Витоша Бистрица и Ботев Враца завършиха наравно 1:1 в двубой

...

Божигол започна да къса мрежи, но Ботев Враца стигна само до равенство срещу Витоша

Глезят Божинов в президентски апартамент
Витоша Бистрица и Ботев Враца приключиха наедно 1:1 в дуел от 8-ия кръг на Първа лига. Срещата бе белязана със завръщането на Валери Божинов в родния футбол.

Нужни бяха единствено 27 минути на нападателя, който осъществя попадението за врачани в 27-ата минута. Десет по-късно футболистът на домакините Михаил Лазаров изравни.

През втората част двата тима пропуснаха благоприятни условия за гол. В 54-ата минута шут на Спас Георгиев не откри задачата, до момента в който 10 минути по-късно Четин Садула също не съумя да се разпише след центриране на Иван Вълчанов.

След това тъждество Ботев има актив от 8 точки, до момента в който Витоша е с две точки повече на осмо място в класирането. По-късно през днешния ден първенецът Лудогорец е хазаин на Верея в различен дуел от кръга.
Източник: offnews.bg